TESO Başkanı Tekin’den öğrencilere konferans

Sosyal Bilimler MYO’nun Hüsrevpaşa Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını yapan Sosyal Bilimler MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karakaş, öğrencilerin eğitimlerine fayda sağlayacak bu tür programların devam edeceğini belirterek, programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Program, Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı Danışmanı Öğretim Görevlisi Mehmet Ölmez’in, TESO Başkanı Emrullah Tekin’in özgeçmişini konu alan sunumuyla başladı. Sunumun ardından konuşmalarını yapan Tekin; ‘Pazarlama ve Satış, Kariyer Planlama, Girişimcilik, Satış Teknikleri, İyi Bir Pazarlamacıda Olması Gereken Özellikler ve Beden Dilinin Pazarlamadaki Önemi’ gibi konulardan bahsetti. Kariyeri hakkında bilgiler de veren Tekin, ayrıca kariyer planlaması ve iş hayatında bütün öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Öğrencilerin sorularını da cevaplayan TESO Başkanı Emrullah Tekin’e Sosyal Bilimler MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karakaş tarafından günün anısına plaket takdim edilmesiyle konferans sona erdi.

Bir önceki yazımız olan İran heyetinin Bitlis ziyareti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir