kaymakam Alibeyoğlu’nda Gunkırı belde belediyesine ziyaret

Bitlis’in Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu Günkırı Belde Belediyesini ziyaret etti.
İlk olarak Günkırı Belde Belediyesini ziyaret eden, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu’nu Günkırı Belde Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy ve belediye çalışanları karşıladı. Belediye başkanlığı makamına geçen Alibeyoğlu ve beraberindekiler, burada beldenin genel durumu, beldede devam eden restorasyon çalışmaları ve yapılacak işler hakkında Belediye Başkan İlhan Çetinsoy’dan brifing aldı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Alibeyoğlu, ilçe Kaymakamı ve belediye başkanlığı görevlerinde bulunduğunu belirterek, Hizmet getirme noktasında gece ve gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımızla, kurumlarımızla birlik ve beraberlik içinde vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyoruz. İlk ziyaretimi Günkırı Beldesine yaptım. Fırsat buldukça bundan sonra belde ve köy ziyaretlerimiz devam edecektir. Sıcak misafirperverliklerinden dolayı Günkırı Belde Belediye Başkanı ve ekibine, Günkırı belde halkına teşekkür ediyorum” dedi.
Günkırı Belde Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Kaymakamı ve belediye başkanımıza ziyaretinden dolayı beldem adına kendisine teşekkür ederim dedi.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraf sanatçısı Olcay ödülünü aldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir