Bitlis Valisi Ustaoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi

Ustaoğlu, fırsat buldukça vatandaşları ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Sürekli halkın arasında olmayı tercih eden Ustaoğlu, vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda onlarla selamlaşıp sorularına, sorunlarına çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor. Çocuklara da yoğun sevgi ve ilgi gösteren Ustaoğlu, onların istek ve düşüncelerini de dinliyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren ve vatandaşların tüm sorularını büyük bir içtenlikle cevaplayan İsmail Ustaoğlu, “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde belediye hizmetlerini şehrin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar, halkın isteklerini halkın dilinden dinleyen bir valiye sahip oldukları için şanslı olduklarını ve yapılan çalışmaları beğendiklerini dile getirdiler.

Bir önceki yazımız olan Adilcevaz Süphan Dağı kültür ve spor şenlikleri başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir