Bitlis Devlet Hastanesinde Kozmetik Bakım Hizmeti

Bitlis Devlet Hastanesi Dermatoloji Polikliniğinde kozmetik bakım işlemleri yapılmaya başlandı.

Hastanede görev yapan dermatoloji uzmanı Dr. Süleyman Bağlam, muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce özel klinik ve muayenehanelerde yapılan kozmetik bakım işlemlerinin artık Bitlis Devlet Hastanesinde de yapılmaya başlandığını söyledi.

Kozmetik bakım işlemlerine hastaların ilk günden yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Bağlam, şöyle konuştu:

Hastalar, yüz lekesi, saç dökülmesi, cilt kırışıklığı ve yaşa bağlı doku kayıpları için polikliniğimize tedavi için geliyor. Tedaviler arasında botoks, dolgu, mezoterapi, kimyasal peeling ve Platelet Rich Plazma (PRP) bulunmaktadır. Bu işlemler mutlaka uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Ehil olmayan ellerde yapılan işlemler sonrası birçok sıkıntıyla karşılaşılıyor. Kozmetik işlemler ciddi ve uzmanlık gerektiren uygulamalardır.

Dermatoloji uzmanı Dr. Yavuz Kayaş ise kozmetik işlemlerin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmadığını ancak devlet hastanesindeki fiyatların daha uygun olduğunu savundu.

Bir önceki yazımız olan Kaymakam’dan El Bab’da yaralanan askerlere ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir