Başkan Aksoy’un eşinden tiyatro grubuna ziyaret

Elazığ ve Eskişehir’de düzenlenecek olan tiyatro festivallerine hazırlanan Sevgi Seli Tiyatro Topluluğunun çalışma atölyesini ziyaret eden Melek Aksoy, gençlere moral verdi. Bir süre oyuncuların çalışmalarını izleyen Melek Aksoy, oyuncularla ayrı ayrı ilgilenerek icra ettikleri zor ve bir o kadar da güzel sanat için başarı dileğinde bulundu.

Gençlerin güzel bir ortamda icra ettikleri sanatın önemine vurgu yapan Melek Aksoy, gençlerin hepsinin kendi alanlarında ayrı ayrı başarılı olduğunu dile getirerek, her türlü desteği hak ettiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sevgi Seli Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Torun Oral ise, ziyaretin gençler için moral ve motivasyon olduğunu belirtti.

Tiyatro Hocası Gökmen Okdayan da, ziyaretin kendilerini motive ettiğini, bu moral ve motivasyon ile katılacakları festivallerde Bitlis’i en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BEÜ’de ‘Ulusal Akademik Ar-Ge Proje Destekleri’ konferansı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir