Adilcevaz’da halı saha futbol turnuvası

Adilcevaz Meslek Yüksekokulu bahçesinde bulunan kapalı halı sahada bir haftadır devam eden turnuva, yapılan final maçıyla sona erdi. Final maçını Bitlis Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ali İhsan Körpe, Adilcevaz Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Özcan Beşkardeş ve öğrenciler izledi. Bitlis KYK Müdürü Ali İhsan Körpe, bu tür etkinliklerin önemli olduğunu ifade ederek, “Yurtlarımızda düzenlenen sportif ve sosyal etkinlikler öğrencilerimiz arasında kaynaşmanın sağlanmasında çok önemlidir. Yurtlarımız sadece barınma yerleri değil, aynı zamanda birer eğitim öğretim yuvalarıdır. Böylesine güzel etkinlikler öğrencilerimiz arasında iletişimi arttırarak güçlü bir bağ oluşturmaktadır. Turnuvada şampiyon olan takımımızı kutluyorum. Bu minvalde emeği geçen yurt müdürümüz Özcan Beşkardeş’e ve personeline teşekkür ederim” dedi.

Adilcevaz KYK Müdürü Özcan Beşkardeş ise, güzel bir turnuva düzenlediklerini ifade ederek, “KYK İl Müdürümüz her zaman yurtlarımızın sorunları ve faaliyetleri ile yakından ilgilenmektedir. İlgi ve alakalarından dolayı Müdürümüz Ali İhsan Körpe’ye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Tatvan’da internet kafeler denetlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir